Alkomat PRO-X5 PLUS - ALCOFIND

Wybór alkomatu jest kluczową decyzją, która może przełożyć się na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego i Twojej rodziny. Jest on świetnym wyposażeniem każdego kierowcy, które pozwala sprawdzić możliwość prowadzenia pojazdu np. po wieczornej imprezie. Znajdujący się w asortymencie sklepu Promil-Lab produkt Pro x5 wyróżnia się wygodą użycia, dokładnością pomiaru oraz solidnym wykonaniem. Alkomat jest skalibrowany i gotowy do użycia, dzięki czemu nie musisz martwić się o jego poprawne uruchomienie.

Alkomat pro X-5 plus

Alkomat Alcofind PRO-X5

Produkt posiada wiele dodatkowych i przydatnych zastosowań, które przekładają się na wzrost jego funkcjonalności. Jedną z nich jest licznik wykonanych badań, dzięki któremu dowiesz się, po jakim czasie należy wykonać kolejną kalibrację. Jest to bardzo ważna funkcja wpływająca na jego poprawne działanie. Ponadto dokładne badanie poziomów promili zawiera się w zakresie od zera do pięciu, co wskazuje na dużą precyzję i szczegółowość urządzenia. Alkomat Alcofind PRO-X5 charakteryzuje się poręcznym kształtem, co znacznie wpływa na komfort jego wykorzystania.

Alcofind PRO-X5 - Specyfikacje

Urządzenie wyróżnia się wysoką jakością, która wynika z zastosowania wyselekcjonowanych materiałów do jego produkcji. Produkt posiada platynowy sensor elektrochemiczny klasy premium, a także 4-cyfrowy wyświetlacz, które czynią go zaawansowanym technologicznie i skutecznym w swoim działaniu sprzętem. Ponadto alkomat jest gotowy do użycia jedynie w 15 sekund, co świadczy o jego szybkości. Natomiast czas poboru próbki zajmuje zaledwie 3 sekundy, co także ma znaczny wpływ na zainteresowanie urządzeniem Alcofind.

PRO-X5 - Cena

Koszt produktu ustalony został na podstawie jego funkcjonalności oraz użyteczności. W sklepie Promil-Lab znajdziesz profesjonalny alkomat w odpowiedniej i konkurencyjnej cenie, który posłuży Ci przez kolejne lata. Jego koszt jest adekwatny do zaawansowania technologicznego i do Twoich potrzeb. Produkt wyróżnia się niesamowitymi specyfikacjami i pięcioletnią gwarancją, która zapewnia Ci dostęp do pomocy ze strony pracowników sklepu w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z alkomatem.

Alkomat PRO-X5 PLUS - Opinie zadowolonych klientów:

avatar

Kupiłam mężowi na prezent, ponieważ jest on zawodowym kierowcą, więc uznałam, że produkt idealnie się dla niego nada. Dzięki temu trafiłam z podarunkiem — mąż jest zadowolony, a ja spokojna kiedy tylko jedzie w podróż, a ja wiem, że promile we krwi nie są dla niego zagrożeniem.

Kinga

avatar

Świetne urządzenie, które powinno się znaleźć w domu każdego kierowcy. Dzięki niemu mogę sprawdzić, czy powinienem wsiadać za kółko po spotkaniu z przyjaciółmi i zyskuję pewność bezpieczniej jazdy. Jestem usatysfakcjonowany z zakupu tak przydatnego produktu.

Aleksander

avatar

Alkomat Alcofind PRO-X5 Plus jest zaawansowanym urządzeniem, które charakteryzuje się świetnymi właściwościami i stosunkowo niską ceną. Jest to produkt, który przyda się w każdym domu, dlatego polecam zaopatrzyć się w to kompaktowe urządzenie, które jest niezwykłe w swojej prostocie.

Monika

avatar

Jestem zadowolony z decyzji o zakupie, ponieważ urządzenie spełnia wszystkie moje oczekiwania. Dobra jakość dopasowana do odpowiedniej ceny, precyzja wykonania i ergonomiczny kształt czynią alkomat wygodnym w zastosowaniu. Polecam przyjrzeć się ofercie sklepu Promil-Lab.

Przemysław